KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12756570
nr 1275 6570
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vasabron, PT. Signerad, daterad -72. Motivet: 27x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:34:31
12/9 23:28:37
150 kr
16/9 17:27:01
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén